509 603 194 [email protected]

Tylko kilka kroków do wymarzonego domu, pomieszczenia czy biura.

ETAP #1 – SPORZĄDZENIE OFERTY

Niezależnie od tego jaki pakiet usług wybierzesz proponujemy niezobowiązującą wycenę prac. Kontaktujemy się mailowo lub spotykamy się osobiście. Kontakt ten ma na celu poznanie dokładnych wymagań odnośnie aranżacji wnętrza. Przekazujemy do wypełnienia ankietę, która pomaga sprecyzować dokładne oczekiwania względem projektowanego wnętrza. Po tym etapie sporządzamy ofertę określającą zakres naszej pracy oraz wycenę.

ETAP #2 – INWENTARYZACJA

Po zaakceptowaniu oferty, prosimy o przesłanie rysunków technicznych pomieszczenia / domu lub udajemy się na miejsce inwestycji w celu wykonania inwentaryzacji.

ETAP #3 – FUNKCJA I KONCEPCJA

Powstaje na bazie dostarczonych rysunków lub zinwentaryzowanego pomieszczenia oraz informacji na temat Państwa preferencji i upodobań.

Na tym etapie powstają wstępne propozycje - koncepcje projektu w formie wizualizacji 3D. Są to prezentacje najbardziej czytelne, określające zamysł, wybór materiałów, kolorystykę i meble.

Wizualizacje 3D dają Państwu możliwość oceny i wprowadzania ewentualnych zmian - jest to najlepszy sposób na skuteczną komunikację oraz opracowanie perfekcyjnego i spełniającego wszelkie wymogi projektu.

ETAP #4 – OPRACOWANIE OSTATECZNEGO PROJEKTU

(przy wyborze pakietu premium)

Po uzgodnieniu koncepcji oraz wyborze materiałów zostaje opracowany kompletny projekt składający się z ostatecznych wizualizacji 3D oraz dokumentacji technicznej.

Na bazie zaakceptowanych wariantów/koncepcji przygotowane zostają:

 1. Rysunki techniczne w skali:
  rzut z umeblowaniem – funkcja wnętrza,
  rozmieszczenie punktów elektrycznych, oświetlenia itp.,
  rozmieszczenie punktów sanitarnych,
  rysunki techniczne dla stolarza.
 2. Zestawienie materiałów wykończeniowych oraz elementów wyposażenia wraz z uwzględnieniem ich parametrów technicznych oraz cen.
 3. Wizualizacje 3D.